Specializovaný prodejce vinoték

Proč nakoupit u nás?

www.specshop.cz

OVĚŘENÝ OBCHOD

138 067

spokojených zákazníků = záruka bezpečného nákupu i pro Vás!

Vestavné i volně stojící vinotéky

Humibox přichází s novou řadou vinoték

Značka Humibox na jaře 2015 připravila novinku. Jde o kombinaci vestavné i volně stojící vinotéky. Tím se řeší problém řady zákazníků, kteří nevěděli, zdali nechtějí vinotéku v budoucnu vestavět do linky, nebo obývací stěny.

Vzhledem k častým dotazům zákazníků a stále stoupajícím prodejům této nové řady, bychom rádi upřesnili některé detaily těchto vinoték.
Jedná se o tyto nové modely -označení modelu udává kapacitu v Bordó lahvích:

  • Humibox Duo RUH44 IN -dvouzónová vinotéka
  • Humibox Duo RU44 IN -dvouzónová vinotéka
  • Humibox Duo RU42 IN -dvouzónová vinotéka (křídlové dveře)
  • Humibox Mono RU30 IN -jednozónová vinotéka

Čím je ta univerzálnost? Jednak mají pohledové boky, což umožňuje i volné stání a naopak disponují předním větráním (mřížka na spodku vinotéky), což umožní plné zabudování do komody, linky, skříně atd...

Další výhodou této řady je pokročilá regulace pomocí zcela nového trojcestného ventilu, který umožňuje plnou regulaci teploty v obou zónách zcela nezávisle.

V neposlední řadě je zde k dispozici i model s vertikálním madlem Humibox Duo RUH44 IN, což je příjemné zvláště při zabudování pod linku.
Dvířka této řady jsou tažena z jednoho kusu nerezu, takže jsou pevnější a hlavně bez rohových spojů, což působí esteticky čistě. Dvířka z důvodu umístění zámku nelze otáčet. Je zde však varianta s křídlovými dveřmi Humibox Duo RU42 IN.

Věříme, že obliba této řady vinoték bude i nadále stoupat. Jedná se o opravdu kvalitní a designově i technicky výborně zpracované přístroje.

Nejprodávanější Produkty

DUNAVOX DX-30.80DK

13 999 Kč

Liebherr WTb 4212

30 190 Kč

DUNAVOX DX-28.88KF

9 999 Kč

DUNAVOX DX-20.62KF

9 299 Kč